Feladó: Vivien
Értékelés:
2019.07.20. 11:46
Idős kutyánk van, nálunk ez a pelus vált be.
Feladó: Józsefné
Értékelés:
2018.12.27. 08:58
Nagyon jó nedszívó ,kissé drága.
Feladó: Józsefné
Értékelés:
2018.12.19. 08:13
Azért 4 mert drága, viszont nagyon jó.
Feladó: Barbara
Értékelés:
2018.12.09. 17:04
Csak ezt használom! Jól zár az alja és nagyon jó nedvszívóképessége van!
Feladó: Barbara
Értékelés:
2018.12.09. 17:04
Utazáshoz tökéletes a szobatiszta kutyusunknak!
Feladó: Aliz
Értékelés:
2018.12.03. 18:05
Meg vagyok vele elégedve.
Feladó: Dóra
Értékelés:
2018.08.15. 09:54
Kár, hogy nincs rajta rögzító ragasztócsík.
Feladó: Orsolya
Értékelés:
2018.02.22. 10:12
5 nagyszerű minőségben érkezett.